Kontakt oss!

Lyst til å komme innom en tur? Her er kaffen (omtrent) alltid klar! Vi er tilgjengelig både på telefon og epost, og er du litt usikker på hvem du vil kontakte kan du også benytte kontaktskjemaet.

Addresse: Norvald Strands veg 43
2212 Kongsvinger

Telefon: 62 88 89 10

Åpningstider: Mandag til fredag 08:00 – 16:00

Ta kontakt

Stig Engebretsen

Stig Engebretsen

Daglig leder / Salg

Tlf.: 917 52 480
stig@kurergrafisk.no

Tom Johnsen

Tom Johnsen

Administrasjon / Økonomi

Tlf.: 917 52 490
tom@kurergrafisk.no

Vivian E. Johnsen

Vivian E. Johnsen

Økonomi

Tlf.: 917 52 552
vivian@kurergrafisk.no

Lene Fiskebekk

Lene Fiskebekk

Salg

Tlf.: 917 52 485
lene@kurergrafisk.no

Kari-Anne Ruud

Kari-Anne Ruud

Grafisk design

Tlf.: 917 52 481
kari-anne@kurergrafisk.no

Tina Meldahl

Tina Meldahl

Grafisk design

Tlf.: 917 52 483
tina@kurergrafisk.no

Jannike Eriksson

Jannike Eriksson

Grafisk design

Tlf.: 917 52 482
jannike@kurergrafisk.no