Meny Lukk

Kontakt oss

Lyst til å komme innom en tur? Her er kaffen (omtrent) alltid klar! Vi er tilgjengelig både på telefon og epost, og er du litt usikker på hvem du vil kontakte kan du også benytte kontaktskjemaet.

Du finner oss i Norvald Strands veg 43, 2212 Kongsvinger

Telefon: 62 88 89 10
Epost: post@kurergrafisk.no

Åpningstider: 
Mandag til fredag 08:00 – 16:00

Kontakt oss

Ansatte

Stig Engebretsen

Daglig leder / Salg
Tlf.: 917 52 480
stig@kurergrafisk.no

Tom Johnsen

Administrasjon / Økonomi
Tlf.: 917 52 490
tom@kurergrafisk.no

Vivian E. Johnsen

Økonomi
Tlf.: 917 52 552
vivian@kurergrafisk.no

Lene Fiskebekk

Salg
Tlf.: 917 52 485
lene@kurergrafisk.no

Kari-Anne Ruud

Grafisk design
Tlf.: 917 52 481
kari-anne@kurergrafisk.no

Jannike Eriksson

Grafisk design
Tlf.: 917 52 482
jannike@kurergrafisk.no

Tina Meldahl

Grafisk- og web design
Tlf.: 917 52 483
tina@kurergrafisk.no